Doradzimy Ci w wyborze najlepszych materiałów budowlanych

Tynki

silikonTynki Artgres Warszawa

Firma Artgres z Warszawy oferuje Państwu wysokiej jakości tynki, dostępne w atrakcyjnych cenach. Proponowane przez nas wyroby charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Tynki firmy Artgres z Warszawy to produkty odznaczające się bardzo dużą wydajnością i trwałością.

Rodzaje tynków Artgres

W ofercie proponowanych produktów znajdą Państwo pięć rodzajów tynków. Wśród nich tynki:

  • -akrylowe
  • -silikonowe
  • -silikatowe
  • -mineralne
  • -mozaikowe

Tynki akrylowe

to produkty elastyczne, tworzące na ścianie szczelną warstwę. Charakteryzują się one niską nasiąkliwością i małą paroprzepuszczalnością.

Tynki silikonowe

zabezpieczają przed nasiąkliwością, zarazem nie ograniczając paroprzepuszczalności. Są one elastyczne, odporne na zarysowania oraz pęknięcia.

Tynki silikatowe

odznaczają się wysokim stopniem alkaliczności, dzięki czemu stanowią one bardzo dobrą ochronę przed mikroorganizmami. Ich formuła oparta jest na szkle wodnym potasowym, co umożliwia wejście w reakcję chemiczną z podłożem, a następnie trwałe związanie się z takowym.

Tynki mineralne

to wyroby, których trwałość wzrasta wraz z upływem czasu. Są one paroprzepuszczalne i – podobnie jak tynki silikatowe – wysoce alkaliczne. Stanowią one bardzo dobrą ochronę przed algami i porostami.

Tynki mozaikowe

– zapewniają one oryginalny, niezwykle atrakcyjny efekt dekoracyjny. Odznaczają się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą tynków firmy Artgres z Warszawy!