Doradzimy Ci w wyborze najlepszych materiałów budowlanych

Styropian

Styropian od Artgres Warszawaeps100

W szerokiej ofercie wyrobów firmy Artgres z Warszawy nie mogło zabraknąć płyt wykonanych ze styropianu. Proponujemy Państwu wyroby wprost od producenta, firmy Sonarol. Oferowane przez nas wyroby ze styropianu odznaczają się bardzo wysoką jakością, która w tym przypadku idzie w parze z niezwykle atrakcyjną ceną.

Posiadamy styropiany:

  • Fasadowe
  • Podłogowe
  • Grafitowe

Styropiany fasadowe

– bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku ocieplania ścian zewnętrznych, za pomocą metody ETICS (lekką mokrą). Proponowane przez nas wyroby niski współczynnik przewodzenia ciepła, dzięki czemu bardzo dobrze chroni dane pomieszczenie przed wyziębieniem.

Styropiany podłogowe

– to wyroby, których docelowym przeznaczeniem jest izolacja stropów i podłóg pływających. Posiadają one odpowiednią wytrzymałość na ściskanie, a po ułożeniu stanowią podłoże na którym z powodzeniem ułożyć możemy parkiet bądź też płytki ceramiczne.

Styropiany grafitowe

– oferowane przez firmę Artgres z Warszawy styropiany grafitowe, odznaczają się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Odbijają one promieniowanie cieplne, dzięki czemu izolują o około 25% lepiej niż styropiany białe.

Oferta bardzo dużego wyboru produktów charakteryzujących się wysoką jakością, to swego rodzaju cechy charakterystyczne firmy Artgres z Warszawy. Proponujemy niskie ceny i pomoc w zakresie wyboru potrzebnych materiałów budowlanych. Serdecznie zapraszamy do współpracy!